Gizlilik Sözleşmesi

Tuna Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. - Tuna Or-Ga-nik Gıda San. Enerji Yatırımları, Kimya, İnşaat, Tekstil, Ambalaj İç ve Dış Tic. Ltd. Şti ve Tuna İnsan Kaynakları Yönetimi ve Temizlik Hizç Ltd. Şti. (bundan böyle "Tuna Grup" olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Tuna Grup 'un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Tuna Grup Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Tuna Grup ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Tuna Grup veri tabanında bulunmaktadır. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Tuna Grup, hem de Tuna Grup 'un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Tuna Grup, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Tuna Grup Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Tuna Grup tarafından paylaşılmamaktadır. Tuna Grup, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Tuna Grup Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Tuna Grup veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Tuna Grup, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  • Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  • Tuna Grup'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  • Kullanıcının, Tuna Grup'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Tuna Grup portalındaki on line aktivite, gerekse Tuna Grup'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Tuna Grup tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Sabancı Holding aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Tuna Grup, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"Tuna Grup web sitesi" veya "Web Sitesi"; Tuna Grup'a ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen Tuna Grup web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

©2006-2014 TUNA ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM VE KORUMA HİZ.LTD.ŞTİ.