Tuna Grup Hakkında

 

2006 yılında aile şirketi olarak İçişleri Bakanlığı'na bağlı 5188 Sayılı Kanununa istinaden “Özel Güvenlik Eğitim Kurumu ve Koruma Şirketi Faaliyet İzin Belgesi alınarak silahlı ve silahsız özel güvenlik eğitimi ve hizmeti verilmeye başlanmıştır.

İstikrarlı büyüyen bir strateji göstererek vasıflı ve vasıfsız eleman istihdamına 2008 yılında Tuna İnsan Kaynakları Yönetimi ve Temizlik Hiz. Ltd. Şti kurularak güvenlik faaliyetleri dışında kalan tüm hizmet sektörünün personeli ile Bandırma ve çevre ilçelerinde fabrika, okul, belediye ve hastanelerde hizmet verilmeye başlanmıştır.

2010 yılında Tuna Grup Organik Gıda San. Ltd. Şti. kurulmuştur. Bandırma Aksakal kasabasında 17.000m² arazi üzerine, yetkili kurum ve kuruluşlardan ön izinler ve hazine müsteşarlığından 2.600.000 TL tutarında yatırım teşvik belgesi alınarak Soğuk Hava deposu ve Gıda İşleme tesisi yapımına başlanmıştır. 2015 yılının soy çeyreğinde projemizin bitmesi planlanmaktadır. Şirket bünyemizde çalışan elemanların yemek ihtiyaçlarını karşılamak, kalite – güven – lezzet sloganlarını kendine ilke edinmiş, güvenli gıda adı altında vakumlanmış, özel PP kaplarda catering hizmetlerine başlayarak bir ilke daha adım atmıştır

Tuna Grup. Sizin İçin Varız!.

 
Temel Şirket Bilgileri
 

Yönetim Kurulu Başkanı, 
Tuna ŞAHİN

Çalışan Sayısı
*450-500

* 31.12.2013 tarihi itibarıyla Tuna Grup Personel Sayıları

Kurumsal Merkez
Tuna Grup Tic. Ltd. Şti.
Günaydın Mah. İtfaiye Cad.
Tuna İş Merkezi No:7/4
Tel: 266. 715 0 156
Fax: 266.715 1 255

info@tunaguvenlik.com

Danışma hattı 444 4 156

Finans Müdürü
Dilek ŞAHİN
finans@tunaguvenlik.com

Soğuk Hava Depo Hizmet Sorumlusu
Emrah Yetim
asistan@tunaguvenlik.com

Catering & Yemekhane Sorumlusu
Setenay Akarsu
gida@tunaguvenlik.com

Muhasebe İşleri
Filiz Turhal
İnsan Kaynakları & Muhasebe
idari@tunaguvenlik.com

Eğitim Destek Planlama Sorumlusu
Sibel Demirci
egitim@tunaguvenlik.com