HİZMETLERİMİZ


OFİS, BÜRO VE TESİS TEMİZLİĞİ

Gündüz saatlerinde son derece yoğun şekilde çalışan bu mekanlar mesai saatlerinin dışında temizlenir. Akşamları detaylı olarak temizlenen ofisler, ertesi sabah temizlenmiş ve kullanıma hazır duruma getirilir.

Gün içinde oluşabilecek acil temizlik ihtiyaçlarının yanı sıra; tuvaletler gün boyu kontrol edilmekte, temizlenmekte ve eksik malzemeler tamamlanmaktadır.

Ayrıca mekanik odalar, şaftlar, kazan daireleri, data elektrik odalaraı, jeneratör odası, trafo ve yüksek gerilim odaları vs. gibi profesyonellik gerektiren teknik servis birimlerinin temizliği uzaman personel gözetiminde, eğitimli ve deneyimli temizlik elemanlarınca, titiz bir şekilde yapılmaktadır.


KONAKLAMA TESİSLERİ TEMİZLİĞİ

Haftanın 7 Günü 24 Saat çalışan bu mekanlarda verdiğimiz başlıca hizmetler.

  • Housekeeping (kat hizmetleri) Oda Temizliği
  • Ortak Alan Temizliği
  • Restaurant ve Mutfak Temizliği
  • Halı Bakımı
  • Sert Zemin Bakımı
  • İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephesi camla kaplı binaların revaçta olduğu günümüzde, estetik açıdan güzel görünümlü bu cam yüzeyleri temizlemek, eğitimli ve deneyimli personel gerektirir.Özel donanımlı cephe asansörleri ile ehliyetli personelimiz, uygun kimyasallarla binanızın dış cephesini temizler


GENEL DEZENFEKSİYON İŞLERİ

Sürekli kullanılan ve hijyenik açıdan son derece önem taşıyan depo, çöp odaları ve genel alanların periyodik olarak uygun ekipmanlar ve kimyasallar ile temizlenmesi ve dezenfeksiyonu gerçekleştirilir.