HİZMETLERİMİZ


TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

Kalite & Lezzet & Güven

Tuna Catering & Yemek Sanayi, kendi merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar. Taşıma yemek hizmeti veren Tuna Catering & Yemek Sanayi merkez mutfakları, en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde toplu yemek üretimi sunar. Yemek sevkiyatları, sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır. Tuna Catering & Yemek Sanayi sektörde ki tecrübesiyle kaliteden asla ödün vermeden zamana karşı yarışır. Sizin talepleriniz doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte (7/24) hazır yemek, tabldot sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir.

Tuna Catering & Yemek Sanayi' yi Farklı kılan ayrıntılar...

  • Gramaj ve kalori değerleri belirlenmiş menüler
  • Üretimin her aşamasında kullanılan malzemelerin özelliklerine uygun şartlarda muhafazası
  • Üretimin her aşamasında taze ürün seçimi
  • Ürünlere özel kendimize ait profesyonel soğuk hava depoları.
  • Derin dondurucu üniteleri kuru erzak depolarında hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun muhafaza
  • Çelik kaplarda yapılan üretim ve servis
  • Tuna Catering & Yemek Sanayi her şeyden önce bir aile şirketidir ve her müşterimiz bizim için bir aile bireyidir

YERİNDE YEMEK ÜRETİM HİZMETİ

Kalite & Lezzet & Güven

Yerinde yemek üretim sistemi ile verimlilik ve karlılığı ön planda tutan kurumlar ve işyerleri asli faaliyet alanları dışında olan yemek yapma ve dağıtım işini dışarıdan destek alarak çözmektedir. Tuna Catering & Yemek Sanayi, yerinde yemek üretim projelerindeki profesyonel deneyimlerini sizle paylaşmaktadır.

Tuna Catering & Yemek Sanayi, uzman kadrosu ve yılların tecrübesiyle sizin mutfağınızda yerinde yemek üretimi yaparak işinize yoğunlaşmanızı sağlar.Tuna Catering & Yemek Sanayi müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde yemek üretim ile hazır yemek imkanı sağlamaktadır.

Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı Tuna Catering & Yemek Sanayi’ın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir.

Ev yemeği lezzetini hazır yemekte de almak istiyorsanız kaliteli, verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi yüzlerce firma gibi siz de Tuna Catering & Yemek Sanayi tecrübesine bırakabilirsiniz.


DÜĞÜN & NİŞAN & CEMİYET YEMEK ORGANİZASYONLARI HİZMETİ

Kalite & Lezzet & Güven

Tuna Catering & Yemek Sanayi, yemekli ve ikramlı düğün ve nişan organizasyonlarınızda, cemiyet organizasyonlarınızda, organizasyonun mahiyeti ve amacına uygun ikram ve yemekleri hazırlıyor, isteğe göre sunumu yapıyor. Organizasyonlarınızda kalite, lezzet, çeşitlilik, uyum, görsel sunum gibi unsurların ne kadar önemli olduğunu biliyor ona göre davranıyoruz. Müşterilerimizle empati kurarak organizasyonlarının her ayrıntısını titizlikle ele alıyor ve menüyle uyumlu özel ekipmanlar kullanıyoruz.


DAVET & KOKTEYL TOPLU YEMEK ORGANİZASYONLARI HİZMETİ

Kalite & Lezzet & Güven

Tuna Catering & Yemek Sanayi Bandırma ve çevresinde ki toplantı, seminer, ilaç tanıtım oragnizasyonları, doktor uzmanlık yemekleri, tanıtım toplantıları, bayii toplantıları, firma yemekleri, özel geceler, doğum günü, parti ve diğer özel gece ve kutlamalarınızda size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.