Tuna ŞAHİN

Yönetim Kurulu Başkanı

Tuna Şahin

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,

Küçük yerel bir firma olarak çıktığımız bu yolculukta her sene kendimizi geliştirerek düzenli ve kontrollü bir yükseliş grafiği çizdik.

2006 yılında kurulduğumuzda ki hayalimiz olan; bulunduğumuz topraklara istihdam sağlama fikrimizi hiç kaybetmeden bugünlere geldik. “Tuna Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri” olarak yöremizde ki binlerce genç-yaşlı arkadaşlarımızı, kardeşlerimizi, profesyonel olarak güvenlik görevlisi eğitimlerimiz ile tanıştırdık ve aynı sene içinde, aynı topraklara bastığımız, aynı havayı soluduğumuz binlerce yurttaşımıza; kurumsal şirket faaliyet belgemize dayanarak iş istihdamı sağladık.

Biz ilk günden itibaren; tek bir vizyonla ilerledik ve ilerlemeye devam ediyoruz. Benimsediğimiz bir fikir sayesinde bugünlere geldik ve bu fikrin bizi çok daha ilerilere götüreceğine inandık. Her iş adamı, her işletme ya da her başarılı iş istihdamı sağlayan kurumsal firmalar, kendi topraklarına, kendi halkına, kendi bölgesine yatırım yapsa ülkemiz insanlarının bugün yaşamış olduğu işsizlik probleminin önüne geçmiş olabilirdik.

2008 yılında kurduğumuz “Tuna İnsan Kaynakları Yönetimi ve Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti.” sayesinde yine binlerce yurttaşımıza iş imkânı sağlamış olduk. Arkamızı dönüp baktığımızda bize inanmış, vizyonumuzu benimsemiş, bizimle aynı yolda yürüyen insanları gördükçe, hep daha fazla çalışıp tüm personelimize çağdaş ve güvenli bir yaşam ortamı sunmayı kendimize amaç edindik.

2010 yılında “Tuna Catering ve Yemek Sanayi” yi hizmete açarak Bandırma’ da yetersiz olan, Hazır yemek sektörünün gelişim göstererek büyümesine katkı sağladık.

Atalarımızdan öğrendiğimiz; “Hizmet ayağa beklenmez, hizmet ayağa gider” sözünden yola çıkarak; tüm iş ortaklarımıza, her zaman var olan hizmetlerin, daha kalitelisini ve daha profesyonelini sunmaya çalıştık.

Tuna Grup bugün, 3 şirketi ve 400'ü aşkın çalışanıyla, ülke geleceği için çalışıyor. Tuna Grup olarak, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle, tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Tuna ŞAHİN